HPE Q2078AN LTO8 30TB RW Crtg
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- HPE
- Ürün Kodu
- NP-Q2078AN
- Stok Durumu
- Tükendi
105.190,00 TL
| Ürün Tipi | Boş veri kasedi |
|---|---|
| Yükseklik | 21 mm |
| Derinlik | 111 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| Ağırlık | 280 g |
| Malzeme | Metal |
| Marka | HPE |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Ortam türü | LTO |
| Şerit ömrü | 30 Yıl |
| Aktarım hızı (Mb/sn) | 700 Mbit/s |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717098 |
| Yerel kapasite | 30 TB |
| Şerit boyutu | 1,27 cm |
| Şerit uzunluğu | 960 m |
| Şerit kalınlığı | 5,6 µm |
| Kaydetme yoğunluğu | 525 kbit/inç |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL105190.00 x 1 TL105190.00 Tek Çekim TL105190.00 x 1 TL105190.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 52595.00 TL x 2 | 105190.00 TL |
| 3 Taksit | 35063.33 TL x 3 | 105190.00 TL |
| 4 Taksit | 26297.50 TL x 4 | 105190.00 TL |










