DELL Precision 5860 W-2425 16G 512GB
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- DELL
- Ürün Kodu
- A-T5860_W-2435
- Ürün Barkodu
- T5860-W-2435
- Stok Durumu
- Tükendi
142.687,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Modeli | Intel Xeon W-2435 4.5GHz |
| Turbo Boost | 3.0GHz |
| Cache Bellek | 30MB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB NVMe Class 40 M.2 SDD |
| Ram Kapasitesi | 16GB (2X8GB) DDR4 2933MHZ |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Güç Kaynağı (Watt) | 750,0 |
| Ekran Kartı Chip Seti | Ekran Kartı Ayrıca Alınmalıdır |
| Optik Sürücü | 8x DVD+/-RW 9.5mm |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | T5860-W-2435 |
Precision 5860 W-2425 16G 512GB
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL142687.00 x 1 TL142687.00 Tek Çekim TL142687.00 x 1 TL142687.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 71343.50 TL x 2 | 142687.00 TL |
| 3 Taksit | 47562.33 TL x 3 | 142687.00 TL |
| 4 Taksit | 35671.75 TL x 4 | 142687.00 TL |










