HUAWEI MEDIAPAD T5 16GB 10.1'' IPS siyah TABLET
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- HUAWEI
- Ürün Kodu
- A-T5-BLACK
- Ürün Barkodu
- 6901443250417
- Stok Durumu
- Tükendi
2.287,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| Ekran Boyutu (Inch) | 9,6 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280X720 |
| Dahili Hafıza | 8 GB |
| Kamera | Çift Kamera |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 Megapiksel |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 Megapiksel |
| Mobil Bağlantı Desteği (3G/4G) | Yok |
| Arttırılabilir Hafıza | 128 GB'a kadar |
| Ekran Panel Tipi | TFT |
| Bluetooth | Var |
| Ağırlık | 490 GR |
| GPS | Var |
| HDMI | Yok |
| İşlemci Hızı | 1,30 GHz |
| İşletim Sistemi | Android 4.4 KitKat |
| Ram Kapasitesi | 1,5 GB |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 6901443250417 |
RenkSiyah
İşlemciSekiz Çerkirdekli 2.35 GHz İşlemci
Bellek2 GB
Sabit Disk (HDD)16 GB
Ekran Ebatı10.1"
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran TürüIPS Ekran
3GYok
4GYok
Wi-FiVar
Bluetooth ÖzelliğiYok
Ön Kamera2 MP
Arka Kamera5 MP
BoyutGenişlik:243 mm x Yükseklik:164 mm x Kalınlık:7.8 mm
Ağırlık460 gr
Pil5100 mAh
GPSVar
İşletim SistemiAndroid 8.1 (Oreo)
Dock (Klavye)Yok
Garanti24 Ay Distribütör Garantili
| Ekran Boyutu (Inch) | 9,6 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 4.4 KitKat |
| Bluetooth | VAR |
| Kamera | Çift Kamera |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280X720 |
| Ram Kapasitesi | 1.5 GB |
| GPS | VAR |
| EAN | 6901443250417 |
| HDMI | YOK |
| Ağırlık | 490 GR |
| İşlemci Hızı | 1,30 GHz |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Dahili Hafıza | 8 GB |
| Mobil Bağlantı Desteği (3G/4G) | Yok |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 Megapiksel |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 Megapiksel |
| Arttırılabilir Hafıza | 128 GB'a kadar |
| Ekran Panel Tipi | TFT |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL2287.00 x 1 TL2287.00 Tek Çekim TL2287.00 x 1 TL2287.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 1143.50 TL x 2 | 2287.00 TL |
| 3 Taksit | 762.33 TL x 3 | 2287.00 TL |
| 4 Taksit | 571.75 TL x 4 | 2287.00 TL |










