QUADRO STARK H6119 30425 19" Ci3 3220t 2.8Ghz 4GB 256GB SSD ONB VGA FDOS AIO
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-STARK-H6119-30425
- Ürün Barkodu
- 8683242401761
- Stok Durumu
- Tükendi
18.995,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | 3.Nesil Intel Ci3 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci3-2310M 2.10 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 19" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440 X 900 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR3-1600 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Maks. RAM Kapasitesi | 8GB |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | 2 Adet |
| USB 2.0 | 4 Adet |
| Klavye | Var |
| Mouse | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8683242401761 |
Quadro STARK H6119 30425 19" Ci3 3220t 2.8Ghz 4gb 256gb SSD ONB VGA
Freedos AIO
| İşlemci Modeli | Intel Ci3-2310M 2.10 GHz |
|---|---|
| Ekran Kartı Chip Seti | INTEL HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Dokunmatik Ekran | YOK |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440 X 900 |
| RAM Türü | DDR3-1600 |
| İşlemci Ailesi | 3.Nesil Intel Ci3 |
| Ekran Boyutu | 19" |
| EAN | 8683242401761 |
| HDMI | Var |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| USB 2.0 | 4 Adet |
| USB 3.0 | 2 Adet |
| Maks. RAM Kapasitesi | 8GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Klavye | Var |
| RAM (Sistem Belleği) | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Mouse | Var |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL18995.00 x 1 TL18995.00 Tek Çekim TL18995.00 x 1 TL18995.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 9497.50 TL x 2 | 18995.00 TL |
| 3 Taksit | 6331.67 TL x 3 | 18995.00 TL |
| 4 Taksit | 4748.75 TL x 4 | 18995.00 TL |










