QUADRO Stark Ci5-10400T 2.00 GHz 8GB 256GB SSD 23.8" FreeDOS
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-STARK-H4124-14825
- Ürün Barkodu
- 8681788758998
- Stok Durumu
- Tükendi
36.621,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | 10.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-10400T 2.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 23,8" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | 4 Adet |
| USB 2.0 | 2 Adet |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Var |
| Mouse | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8681788758998 |
QUADRO STARK-H4124-14825 23.8" i5 10400 2.9GHz 8GB 256GB OB VGA FDOS
AIO
AIO
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-10400T 2.00 GHz |
|---|---|
| Ekran Kartı Chip Seti | INTEL HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Dokunmatik Ekran | YOK |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşlemci Ailesi | 10.Nesil Intel Ci5 |
| Ekran Boyutu | 23,8" |
| Kart Okuyucu | Var |
| EAN | 8681788758998 |
| HDMI | Var |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| USB 2.0 | 2 Adet |
| USB 3.0 | 4 Adet |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Klavye | Var |
| RAM (Sistem Belleği) | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Mouse | Var |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL36621.00 x 1 TL36621.00 Tek Çekim TL36621.00 x 1 TL36621.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18310.50 TL x 2 | 36621.00 TL |
| 3 Taksit | 12207.00 TL x 3 | 36621.00 TL |
| 4 Taksit | 9155.25 TL x 4 | 36621.00 TL |










