QUADRO Solid Ci5-10400 2.90 GHz 8GB 240GB SSD FreeDOS
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-SOLID-RHA-14820
- Ürün Barkodu
- 8681788758516
- Stok Durumu
- Tükendi
20.053,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-10400 2.90 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 1GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 240GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| USB 3.0 | 3 Adet |
| USB 2.0 | 4 Adet |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8681788758516 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-10400 İşlemci 2,9 GHz 12M (4.30 GHz'e Kadar) |
| Chipset | Intel® H410 1200p |
| Bellek | 8GB DDR4 2666MHz |
| Sabit Disk | 240GB 2.5" SSD Sata3 |
| Ekran Kartı | Intel® UHD 630 Grafikleri |
| Optik Sürücü | YOK |
| Monitör | YOK |
| Hoparlör | Quadro 2w 1+1 Speaker |
| Ses | Realtek® 7.1 Channel HD Audio |
| Network | Realtek® 10/100/1000Mbs Gigabit RJ45 Ethernet |
| Kasa | Quadro 300W MicroTower Kurumsal Kasa |
| Klavye & Mouse | Quadro Mmedya Klavye + Mouse USB Set |
| Görüntü Çıkışları | HDMI+VGA |
| USB Portlar | Arka 2*USB 3.2 ve 4*USB 2.0 |
| Ses Çıkışları | 1* Ses Çıkışı,1* Hat Girişi, 1* Mikrofon Girişi |
| I/O Slotları | 1* PCI Express x16, 2* PCI Express x1, 1*M.2 Sata |
| İşletim Sistemi | Freedos |
| Garanti | 2 Yıl Servis Merkezinde |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-10400 2.90 GHz |
|---|---|
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 1GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| EAN | 8681788758516 |
| USB 2.0 | 4 Adet |
| USB 3.0 | 3 Adet |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Monitör | Yok |
| RAM (Sistem Belleği) | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 240GB |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL20053.00 x 1 TL20053.00 Tek Çekim TL20053.00 x 1 TL20053.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 10026.50 TL x 2 | 20053.00 TL |
| 3 Taksit | 6684.33 TL x 3 | 20053.00 TL |
| 4 Taksit | 5013.25 TL x 4 | 20053.00 TL |










