QUADRO SOFT TOUCH 102 10.1" Quad Core 2GB 32GB WİFİ BT ANDROİD 8.1 EBA TABLET
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-SOFT-TOUCH-102
- Ürün Barkodu
- 8681788758660
- Stok Durumu
- Tükendi
5.237,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| Ekran Boyutu (Inch) | 10,1 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280X800 |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Kamera | Çift Kamera |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 Megapiksel |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 Megapiksel |
| Mobil Bağlantı Desteği (3G/4G) | Yok |
| Arttırılabilir Hafıza | 64 GB'a kadar |
| Ekran Panel Tipi | TFT |
| Bluetooth | Var |
| Ağırlık | 450 GR |
| GPS | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Hızı | 1,30 GHz |
| Ram Kapasitesi | 2 GB |
| Wi-Fi | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8681788758660 |

| Ekran Boyutu (Inch) | 10,1 |
|---|---|
| Bluetooth | VAR |
| Kamera | Çift Kamera |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280X800 |
| Ram Kapasitesi | 2 GB |
| GPS | Yok |
| EAN | 8681788758660 |
| HDMI | Var |
| Ağırlık | 450 GR |
| İşlemci Hızı | 1,30 GHz |
| Wi-Fi | Var |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Mobil Bağlantı Desteği (3G/4G) | Yok |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 Megapiksel |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 Megapiksel |
| Arttırılabilir Hafıza | 64 GB'a kadar |
| Ekran Panel Tipi | TFT |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL5237.00 x 1 TL5237.00 Tek Çekim TL5237.00 x 1 TL5237.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 2618.50 TL x 2 | 5237.00 TL |
| 3 Taksit | 1745.67 TL x 3 | 5237.00 TL |
| 4 Taksit | 1309.25 TL x 4 | 5237.00 TL |










