QUADRO Shift Ci5-4670T 2.30 GHz 8GB 240GB SSD 23.8" FreeDOS
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-SHIFT-H8124-49824
- Ürün Barkodu
- 8681788757700
- Stok Durumu
- Tükendi
30.334,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | 4.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-4670T 2.30 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 23,8" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 240GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR3-1600 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | 4 Adet |
| USB 2.0 | 2 Adet |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Var |
| Mouse | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8681788757700 |
QUADRO SHIFT-H8124-49824 23.8" Ci5 4690T 2.5GHz 8GB 240GB SSD OB FDOS
AIO Pivot Ayak
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-4670T 2.30 GHz |
|---|---|
| Ekran Kartı Chip Seti | INTEL HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Dokunmatik Ekran | YOK |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| RAM Türü | DDR3-1600 |
| İşlemci Ailesi | 4.Nesil Intel Ci5 |
| Ekran Boyutu | 23,8" |
| Kart Okuyucu | Var |
| EAN | 8681788757700 |
| HDMI | Var |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| USB 2.0 | 2 Adet |
| USB 3.0 | 4 Adet |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Klavye | Var |
| RAM (Sistem Belleği) | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 240GB |
| Mouse | Var |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL30334.00 x 1 TL30334.00 Tek Çekim TL30334.00 x 1 TL30334.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 15167.00 TL x 2 | 30334.00 TL |
| 3 Taksit | 10111.33 TL x 3 | 30334.00 TL |
| 4 Taksit | 7583.50 TL x 4 | 30334.00 TL |










