QUADRO RX550 4GB GDDR5 128Bit PCI Express 3.0 Ekran Kartı
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-RX550-4GD5
- Ürün Barkodu
- 8683242400474,8681788757793
- Stok Durumu
- Tükendi
7.085,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Tipi | AMD |
| Grafik İşlemci | RX 550 |
| Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | 1 |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Yok |
| Güç Gereksinimi | 175W |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8683242400474,8681788757793 |
| Chipset Üreticisi | AMD |
| Chipset | RX550 |
| Bus Yapısı | PCI Express x16 |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Teknolojisi | GDDR5 |
| Bellek Arayüzü | 128 Bit |
| Bellek Bant Genişliği | 112 GB/s |
| İşlemci Hızı | 1183 Mhz (Max 1.2 TFLOPs) |
| Çıkış Birimi | 1 x HDMI |
| 1 x DVI | |
| 1 x DP (Display) | |
| Low Profile | - |
| Fan | 1 Adet |
| Standartlar | Microsoft DirectX 12 |
| OpenGL 4.5, Vulkan, Chill | |
| İşletim Sis. Desteği | Windows® 7 / 8 / 10 desteği |
| Garanti | 2 Yıl |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
|---|---|
| Bellek Tipi | DDR5 |
| EAN | 8683242400474,8681788757793 |
| İşlemci Tipi | AMD |
| Grafik İşlemci | RX 550 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | 1 |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Yok |
| Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Güç Gereksinimi | 175W |
| RAM (Sistem Belleği) | 4 GB |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL7085.00 x 1 TL7085.00 Tek Çekim TL7085.00 x 1 TL7085.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 3542.50 TL x 2 | 7085.00 TL |
| 3 Taksit | 2361.67 TL x 3 | 7085.00 TL |
| 4 Taksit | 1771.25 TL x 4 | 7085.00 TL |










