• UBIQUITI POE-48-24W-G PoE-48-24W-G  48V 0.5A 24Watt Gigabit Poe Adaptör
UBIQUITI PoE-48-24W-G 48V 0.5A 24Watt Gigabit Poe Adaptör
0 Oy Yorum Yorum Yaz Karşılaştır
Marka
UBIQUITI
Ürün Kodu
A-POE-48-24W-G
Ürün Barkodu
Stok Durumu
Tükendi
3.126,00 TL
Teknik Bilgiler
EAN810354023088
Detaylı Bilgiler
Ubiquiti  Ubnt Ürünlerinin gigabit ailesi için üretilmiş olan modelidir.
48 Volt - 24 Watt ( 0.5A ) çıkış gücü üretmektedir. ürün yıldırım
koruyucu özelliği bulunmaktadır .
Bu ürün 802.3af/at destekli cihazlarda kullanılamak üzere
tasarlanmıştır. Voltaj Gerilimi 48 Volt , 1 Amper ( 48W ) Poe+ / Poe