QUADRO OPS310-84825 Ci5 8279U 2.4GHz 8GB 256GB SSD FREEDOS OPS
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-OPS310-84825
- Stok Durumu
- Tükendi
24.592,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8400 2.80 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı 1GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| USB 3.0 | 3 Adet |
| USB 2.0 | Yok |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
Quadro OPS310-84825 Ci5 8279U 2.4GHz 8GB 256GB SSD FREEDOS OPS
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8400 2.80 GHz |
|---|---|
| Ekran Kartı Chip Seti | INTEL HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı 1GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| Kart Okuyucu | Var |
| HDMI | Var |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| DVI | Yok |
| USB 2.0 | Yok |
| USB 3.0 | 3 Adet |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| RAM (Sistem Belleği) | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL24592.00 x 1 TL24592.00 Tek Çekim TL24592.00 x 1 TL24592.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 12296.00 TL x 2 | 24592.00 TL |
| 3 Taksit | 8197.33 TL x 3 | 24592.00 TL |
| 4 Taksit | 6148.00 TL x 4 | 24592.00 TL |










