QUADRO OPS310-65824 Ci5 6500 3.2GHZ 8GB 256GB SSD FREEDOS OPS MİNİ PC
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- QUADRO
- Ürün Kodu
- A-OPS310-65824
- Stok Durumu
- Tükendi
22.155,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-6500 3.20 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı 1GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Chipseti | Intel H310 |
| Maks. RAM Kapasitesi | 8GB |
| Kart Okuyucu | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| HDMI | Var |
| DP (Display Port) | Yok |
| USB 3.0 | Yok |
| USB 2.0 | 6 Adet |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
QUADRO OPS310-65824 Ci5 6500 3.2GHZ 8GB 256GB SSD FREEDOS OPS MİNİ PC
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-6500 3.20 GHz |
|---|---|
| Ekran Kartı Chip Seti | INTEL HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı 1GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| HDMI | Var |
| DP (Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| USB 2.0 | 6 Adet |
| USB 3.0 | Yok |
| Maks. RAM Kapasitesi | 8GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| RAM (Sistem Belleği) | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Anakart Chipseti | Intel H310 |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL22155.00 x 1 TL22155.00 Tek Çekim TL22155.00 x 1 TL22155.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 11077.50 TL x 2 | 22155.00 TL |
| 3 Taksit | 7385.00 TL x 3 | 22155.00 TL |
| 4 Taksit | 5538.75 TL x 4 | 22155.00 TL |










