DELL Vostro 3430 Ci5-1335U 8GB 256GB SSD 14.0" Win 11 Pro
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- DELL
- Ürün Kodu
- A-N1602PVNB3430WP
- Stok Durumu
- Tükendi
35.252,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1335U 3.40 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel UHD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
|
Vostro 3430/Core i5-1335U/8GB/256GB SSD/14.0" FHD/Intel UHD/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/
|
| LOB | Vostro NB |
| Product | Vostro 3430 |
| Power deal | |
| VPN | N1602PVNB3430EMEA01 |
| Order Code | N1602PVNB3430EMEA01 |
| EAN | 5397184894040 |
| Status | |
| EOL Date | 4.09.2023 |
| Base | BTO |
| Comment | N1602PVNB3430WP |
| Short decription | Vostro 3430/Core i5-1335U/8GB/256GB SSD/14.0" FHD/Intel UHD/Cam & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/ |
| ARENA MALİYET | |
| Channel Price | |
| Freight | |
| Channel price + Freight | |
| Delta Channel Price | |
| Chassis | |
| Processor | Intel Core i5-1335U (12M Cache, up to 4.6 GHz) |
| Memory | 8GB (1x8GB) 3200MHz DDR4 |
| Hard Drive | 256GB SSD PCIe M.2 |
| Add Hard Drive | |
| Display | 14.0" FHD (1920x1200) AntiGlare |
| Graphics | Intel UHD |
| PalmRest | |
| Riser | |
| AIO Solution | |
| Camera & Mic | Cam and Mic |
| Optical Drive | |
| Wireless | Realtek 8821CE + Bluetooth 5.0 |
| WWAN | |
| NIC | |
| Raid Level | |
| Controller | |
| DRAC | |
| Keyboard | Turkish Backlit Keyboard |
| Mouse | |
| Battery | 3 Cell |
| Power Supply | 65W |
| Cable | Power Cord |
| Operating System | Win 11 Pro |
| OS Media | |
| Antivirus | McAfee 12 Months Business Security |
| DDPE | |
| Microsoft Software | Microsoft Office Trial |
| vPro | |
| Service | 2Y Basic Onsite |
| Colour | Black |
| Box weight | 2,63 |
| Box dimensions | 39.3 x 7.6 x 34.5 |
| MOQ | 18 |
| LQ | 36 |
| PQ | 108 |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL35252.00 x 1 TL35252.00 Tek Çekim TL35252.00 x 1 TL35252.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17626.00 TL x 2 | 35252.00 TL |
| 3 Taksit | 11750.67 TL x 3 | 35252.00 TL |
| 4 Taksit | 8813.00 TL x 4 | 35252.00 TL |










