AFOX GEFORCE G210 512MB DDR3 64Bit PCI Express 2.0 Ekran Kartı
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- AFOX
- Ürün Kodu
- A-AF210-512D3L3-V2
- Ürün Barkodu
- 4897033780315
- Stok Durumu
- Tükendi
1.720,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | GT 210 |
| Bellek Arayüzü | 64 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | 1 |
| DP (Display Port) | Yok |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | 1 |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Güç Gereksinimi | 175W |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 500 MHz - 1000 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | <= 5.000 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4897033780315 |
*Grafik Motoru NVIDIA Geforce G210
* Otobüs Standardı PCI Ekspres 2.0
*Video belleği DDR3 1024MB/512MB
*Motor Saati 550 Mhz
*Hafıza saati 1600 MHz
*RAMDAC 400MHz
*Bellek Arayüzü 64 Bit
*D-Sub Maksimum Çözünürlük 2048x1536
*DVI Maksimum Çözünürlük 2560x1600
*DVI Çıkışı Evet x 1
* HDMI Çıkışı Evet x 1
*D-Sub Çıkışı Evet x 1
*HDCP Desteği Evet
*İlgili PN AF210-1024D3L8
AF210-1024D3L5
AF210-512D3L3-V2
AF210-512D3L5
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
|---|---|
| Bellek Tipi | DDR3 |
| EAN | 4897033780315 |
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | GT 210 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | 1 |
| DP (Display Port) | Yok |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | 1 |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 500 MHz - 1000 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | |
| Bellek Arayüzü | 64 bit |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Güç Gereksinimi | 175W |
| RAM (Sistem Belleği) | 2 GB |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL1720.00 x 1 TL1720.00 Tek Çekim TL1720.00 x 1 TL1720.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 860.00 TL x 2 | 1720.00 TL |
| 3 Taksit | 573.33 TL x 3 | 1720.00 TL |
| 4 Taksit | 430.00 TL x 4 | 1720.00 TL |










