HP POR 440 G10 i5-1335U 8GB 512GB 14' FDOS
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- HP
- Ürün Kodu
- A-968L8ET
- Ürün Barkodu
- 197961502428
- Stok Durumu
- Tükendi
36.509,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1335U 3.40 GHz |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 197961502428 |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL36509.00 x 1 TL36509.00 Tek Çekim TL36509.00 x 1 TL36509.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18254.50 TL x 2 | 36509.00 TL |
| 3 Taksit | 12169.67 TL x 3 | 36509.00 TL |
| 4 Taksit | 9127.25 TL x 4 | 36509.00 TL |










