HP 245 G10 R7-7730U 2.0 GHz 14 16GB 512GB SSD
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- HP
- Ürün Kodu
- A-8A552EA
- Ürün Barkodu
- 197497836585
- Stok Durumu
- Tükendi
34.541,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 7730U 2.0 GHz |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 197497836585 |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL34541.00 x 1 TL34541.00 Tek Çekim TL34541.00 x 1 TL34541.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17270.50 TL x 2 | 34541.00 TL |
| 3 Taksit | 11513.67 TL x 3 | 34541.00 TL |
| 4 Taksit | 8635.25 TL x 4 | 34541.00 TL |










