HP 250 G10 i5-1340P 3.40 GHz 15 16GB 512GB SSD
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- HP
- Ürün Kodu
- A-8A540EA
- Ürün Barkodu
- 197497836073
- Stok Durumu
- Tükendi
35.874,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1340P 3.40 GHz |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel Iris Xe Graphics |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 16GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 197497836073 |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL35874.00 x 1 TL35874.00 Tek Çekim TL35874.00 x 1 TL35874.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 17937.00 TL x 2 | 35874.00 TL |
| 3 Taksit | 11958.00 TL x 3 | 35874.00 TL |
| 4 Taksit | 8968.50 TL x 4 | 35874.00 TL |










