LENOVO Ideapad 320 Ci3-6006U 2.00 GHz 4GB 1TB 15.6" Win10 Home
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- LENOVO
- Ürün Kodu
- A-80XH01W1TX
- Ürün Barkodu
- 192158909639
- Stok Durumu
- Tükendi
26.115,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci3 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci3-6006U 2.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366 X 768 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 520 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR4-2133 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Klavye | Numerik Tuşlu, Q Türkçe |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | 2 Adet |
| USB 3.1 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 2 Hücreli |
| Ağırlık | 2 kg ve Altı |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 192158909639 |
Ideapad 320 Ci3-6006U 2,00 GHz 4GB 1TB HDD 15.6" Win10 Home
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL26115.00 x 1 TL26115.00 Tek Çekim TL26115.00 x 1 TL26115.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 13057.50 TL x 2 | 26115.00 TL |
| 3 Taksit | 8705.00 TL x 3 | 26115.00 TL |
| 4 Taksit | 6528.75 TL x 4 | 26115.00 TL |










