HP EliteBook640G9 i5-1235U 3.30 GHz 14 8GB 512GB SSD
0 Oy
Yorum
Yorum Yaz
Karşılaştır
- Marka
- HP
- Ürün Kodu
- A-6S6Y1EA
- Ürün Barkodu
- 196786664649
- Stok Durumu
- Tükendi
36.889,00 TL
Teknik Bilgiler
Detaylı Bilgiler
| İşlemci Ailesi | Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-1235U 4.4 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-3200 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | 2 Adet |
| USB 3.1 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Hücresi | 3 Hücreli |
| Ağırlık | 2 kg ve Altı |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 196786664649 |
-

Taksit Tutarı Toplam Tutar Tek Çekim TL36889.00 x 1 TL36889.00 Tek Çekim TL36889.00 x 1 TL36889.00
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |
| Taksit Tutarı | Toplam Tutar | |
|---|---|---|
| 2 Taksit | 18444.50 TL x 2 | 36889.00 TL |
| 3 Taksit | 12296.33 TL x 3 | 36889.00 TL |
| 4 Taksit | 9222.25 TL x 4 | 36889.00 TL |










